Покупець має право повернути/обміняти товар протягом 14 календарних днів за умови:

  • Наявності розрахункового документа (товарний чек видаткова накладна) виданого при купівлі товару.
  • Товар не був у експлуатації і не підлягав збірці.
  • Збережений товарний вид товару, цілісність пакування, фабричних лейб. Обов'язкова повна комплектація, передбачена виробником.

Процедура повернення:

Якщо Ви придбали товар в фізичному магазині (Київ, Одеса, Хмельницький), Вам потрібно приїхати у магазин, щоб заповнити заяву на повернення. При собі Ви маєте мати документ, який засвідчує Вашу особу (паспорт або водійські права), розрахунковий документ (видаткову накладну), а також платіжну карту якщо оплата була здійснена безготівковим способом. 

Якщо Ви придбали товар на сайті(онлайн) або знаходитесь в іншому місті, Ви можете звернутись до нас онлайн або зателефонувати до нашого кол-центру. Наші менеджери нададуть Вам кваліфіковану консультацію з приводу цього питання, та надішлють Вам бланк на повернення. Після заповнення Ваша заява буде прийнята до розгляду. Заява на повернення буде розглянута протягом 7 робочих днів.

Повернення коштів:

  • Кошти повертаються після повернення та прийняття товару згідно з правилами магазину.
  • Кошти будуть повернуті в тій самій формі в якій була зроблена оплата товару.
  • Для юридичних осіб, або фізичних осіб які здійснювали оплату товару по безготівковому рахунку, кошти повертаються  на карту або рахунок організації чи підприємства(для юридичних осіб) протягом п'яти банківських днів.
  • У випадку повернення товару з іншого міста (відправка кінцевому отримувачу була здійснена Новою Поштою), зворотна доставка до нашого складу/магазину здійснюється за рахунок покупця!

Умови повернення та обміну товару неналежної якості:

У випадку коли Ви при покупці отримали товар неналежної якості, Ви маєте право повернути або обміняти товар на інший протягом 14-ти календарних днів з моменту покупки, отримання товару.

Якщо Ви придбали товар в фізичному магазині (Київ, Одеса, Хмельницький), Вам потрібно приїхати, щоб заповнити заяву на повернення. При собі Ви маєте мати документ, який засвідчує Вашу особу(паспорт або водійські права), розрахунковий документ(видаткову накладну), а також платіжну карту якщо оплата була здійснена безготівковим способом.

Якщо Ви придбали товар на сайті (онлайн), або знаходитесь в іншому місті, Ви можете звернутись до нас онлайн або зателефонувати до нашого колцентру. Наші менеджери нададуть Вам кваліфіковану консультацію з приводу цього питання, та надішлють Вам бланк на повернення. Після заповнення Ваша заява буде прийнята до розгляду. Заява на повернення буде розглянута протягом 7 робочих днів.

Обмін можливий на інший товар або на аналогічний з уточненням термінів постачання. Більш детальну інформацію Ви можете отримати у наших менеджерів.